lights-at-night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In the morning

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

In the morning Empty
MesajSubiect: In the morning   In the morning Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:32 am

Se trezise destul de devreme,ceva ce nu prea ii era in fire.Isi lua cana de cafea si tigarile iesind pe balcon plictisit.Isi aseza cana pe balustrada si isi lua o tigara aprinzand-o apoi.Tragea incet fumul unul cate unul si dandu-l afara oftand plictisit.
Sus In jos
Saori

Saori


Mesaje : 10
Data de înscriere : 26/02/2011

In the morning Empty
MesajSubiect: Re: In the morning   In the morning Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 10:36 pm

Fara sa observ baiatul care a venit la balcon,privesc absenta cerul usor luminat de razele blande ale soarelui.Se pare ca ma framanta ceva de nu am avut somn toata noaptea.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

In the morning Empty
MesajSubiect: Re: In the morning   In the morning Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 11:26 pm

Offta din nou privind in continuare in fata terminandu-si tigara.O arunca luandu-si alta plictisit.Simtea nevoia de a fuma tigara dupa tigara in acel moment.Isi dadu incet ochii peste cap punand tigara inapoi in pachet si luand cateva guri din cana de cafea.
Sus In jos
Saori

Saori


Mesaje : 10
Data de înscriere : 26/02/2011

In the morning Empty
MesajSubiect: Re: In the morning   In the morning Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 6:33 am

Am oftat prelung,jucandu-ma cu un trandafir intre degete.Intr-o clipa de neatentie m-am si intepat.
-La naiba!,exclam eu privind sangele.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

In the morning Empty
MesajSubiect: Re: In the morning   In the morning Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 10:23 am

Tresari auzind vocea cuiva si isi intoarse privirea.Isi dadu ochii peste cap apropiindu-se de e a si scotand un servetel din buzunar stergandu-i sangele pana ce se oprise.
-Ar trebui sa fii mai atenta.spuse pe un ton neutru.
Sus In jos
Saori

Saori


Mesaje : 10
Data de înscriere : 26/02/2011

In the morning Empty
MesajSubiect: Re: In the morning   In the morning Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 9:14 pm

Mi-am ridicat o spranceana privindu-l calma pe baiat.Ridic scurt din umeri schitand un zambet oarecum dulce.
-Nu trebuia....,privind apoi intepatura de la deget.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

In the morning Empty
MesajSubiect: Re: In the morning   In the morning Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 9:35 pm

-Stai calma.spuse schitand un zambet si rezemandu-se de bara.Nu e cam devreme sa fii treaza?intreba curios.
Sus In jos
Saori

Saori


Mesaje : 10
Data de înscriere : 26/02/2011

In the morning Empty
MesajSubiect: Re: In the morning   In the morning Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 9:51 pm

-Mmm,pentru mine e ceva obisnuit!,ridic scurt din umeri.Nu am putut dormi toata noaptea...,zic eu privindu-l pe baiat cu coada ochiului.Dar pentru tine?
Sus In jos
Continut sponsorizat





In the morning Empty
MesajSubiect: Re: In the morning   In the morning Icon_minitime

Sus In jos
 
In the morning
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lights-at-night :: Camin :: Balcon-
Mergi direct la: