lights-at-night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Darkness Falls

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Drew

Drew


Mesaje : 3
Data de înscriere : 25/02/2011

Darkness Falls Empty
MesajSubiect: Darkness Falls   Darkness Falls Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 3:16 pm

Putina liniste nu-mi facea nici un rau,din contra,era si mai bine.In ultimul timp ma cufundasem in tot felul de carti,nu pentru ca imi placea sa citesc sau eram un fan al cartilor de groaza,doar din pura plictiseala si lipsa de ocupatie.
Era aproape miezul noptii cand creierul meu "genial" m-a fortat sa intru in parc,desi era inchis de cateva ore.Am inceput sa ma plimb cu mainile in buzunarele blugilor si dupa cateva minute m-am intins pe iarba cu mainile sub cap si privirea spre cer.
Sus In jos
Saori

Saori


Mesaje : 10
Data de înscriere : 26/02/2011

Darkness Falls Empty
MesajSubiect: Re: Darkness Falls   Darkness Falls Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 10:30 pm

Cum nu aveam somn,m-am hotarat sa ies la o plimbare singura in ciuda faptului ca era miezul noptii.Priveam din cand in cand cerul instelat foarte ingandurata.
Sus In jos
 
Darkness Falls
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lights-at-night :: City :: Parc-
Mergi direct la: