lights-at-night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Curious mind

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Steven

Steven


Mesaje : 7
Data de înscriere : 27/02/2011

Curious mind Empty
MesajSubiect: Curious mind   Curious mind Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 4:23 pm

Se juca de dimineata pe parchet, intinzandu-se intruna. Nu avuse somn de noaptea trecuta, de cand se tot fataia prin camere.
Isi intinse larg picioarele, cascand pana sa i se vada coltii de motan si isi trecu ghearele prin parul lui blond, jucandu-se cu niste suvitele de la breton. Stia ca daca va mai sta mult asa va adormi si nu dorea lucrul acesta, asa ca incepu din nou sa se fataie prin diferite camere si ajungea la final, sa se intoarca tot in prima.
In toata agitatia lui, agata pe drum si o bucata din materialul perdelei mov din camera de oaspeti, afland de lucrul acesta deabia cand se uita la gherutele lui si inghitind in sec.
- Oo asta nu poate fi a bine...! vorbi acesta cu sine insusi, sperand ca nu va fi nevoie sa isi taie unghiile sau sperand ca nici nu se va observa prea tare 'mica' zgarietura facuta materialului vaporos.
Isi simti coada cum se misca la spatele lui, in semn clar de vinovatie si acesta o prinse usor cu mainile ca sa o faca sa nu se mai agite.
- "Ah.. stai cuminte..!" desi incerca sa o comande, aceasta nu o asculta deloc si isi continua miscarea.
Sus In jos
Yukio

Yukio


Mesaje : 11
Data de înscriere : 25/02/2011

Curious mind Empty
MesajSubiect: Re: Curious mind   Curious mind Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 5:00 pm

Era ora 9 dimineata , era chiar weekend si ar fi trbuit sa mai dorm cel putin inca 4 ore , dar ma trezisem pentru ca Steve disparuse din nou si ii putusem auzi clar sunetull pasilor pe care ii tot facuse invartindu-se prin incapere inainte de a o parasi. Am oftat , deschizandu-mi larg ochii ce nu doreau inca sa vada lumina soarelui. Am dat cearceaful la o parte si m-am ridic alene de pe suprafata patului indreptandu-ma spre usa , pasind pe parchetul rece de pe hol , ca de obicei aveam doar boxerii pe mine si lene ca sa arunc niste haine pe mine. Am ajuns in cele din urma in living , ramanand aproape de intrare si cautandu-l pe baiat din priviri , am zambit in momentul cand l-am zarit si m-am apropiat silentios de el , sigur nu m-a simtit caci parea foarte agitat si observasem cu coada ochiului cauza. M-am aplecat suflandu-i aer rece in ceafa si apoi mi-am lasat mainile sa-i cuprinda trupul intr-o imbratisare stransa si calda.
-Ce-a patit motanasul meu?i-am soptit in dreptul urechii pe un ton oarecum acuzator.
Sus In jos
Steven

Steven


Mesaje : 7
Data de înscriere : 27/02/2011

Curious mind Empty
MesajSubiect: Re: Curious mind   Curious mind Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 5:15 pm

Incerca sa isi scoata urmele de sub unghii, dar nu reusise mare lucru si renunta chiar in cateva clipe la ideea lui, gandindu-se ca poate nu ar fi asa rau, dar toate semnele de pe trupul sau arata agitatia sa: tremura, respira greu, coada i se misca intruna si inghiti de nenumarate ori in sec.
La un moment dat simti o suflare rece la spatele sau si dori sa creada ca i se pare, dar ca si intotdeauna se inselase. Vroia sa sara de acolo rapid, insa nici asta nu ii iesise caci doua mainile il cuprinse facandu-l sa stea in locul respectiv.
I se ciuli urechea cand auzi tonul baiatului, incercand sa isi revina totusi, dar nu prea reusi.
- Eu... eu.. eu..! se uita pentru o clipa la unghiile lui si apoi si le ascunse repede.
- Nu am patit nimic..! "Nu ca perdeaua ta ar fi prea de acord cu mine".
- Nu doarmeai? Hai inapoi, sunt sigur ca ti-e somn, pari obosit. Ce zici de-un masaj? vorbi acesta incontinuu cand se intoarse spre baiat, incercand sa se scoata din situatie.
Din pacate in momentul intoarcerii, din cauza imbratisarii era mult mai aproape de chipul lui si simti cum se amesteca respiratia sa cu a lui. Incerca sa se dea putin mai in spate, pentru a nu se da mai repede de gol.
Sus In jos
Yukio

Yukio


Mesaje : 11
Data de înscriere : 25/02/2011

Curious mind Empty
MesajSubiect: Re: Curious mind   Curious mind Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 5:33 pm

I se ciulisera chiar si urechile , pfff era atat de dragut , imi venea sa-l strang mai tare in brate dar si sa rad putin de el. Incepuse sa se balbaie cand mi-a intalnit tonul acuzator , ascunzandu-si gherutele si eschivandu-se , apoi m-a luat si cu somnul si era atat de evident ca se simtea vinovat , ba chiar a adaugat si masajul , atunci chiar nu mi-am putut reprima zambetul ce-mi ramase imprimat pe chip pana in momentul cand se intoarse cu fata spre mine. Si atunci , voia sa fuga? m-am intrebat eu ridicand usor din spranceana si strangandu-l mai tare in brate , aducandu-l si mai aproape pana cand buzele noastre se ciocnira. Am profitat de pozitie si l-am privit in ochisorii lui vinovati ce erau atat de draguti. Mi-am departat chipul cu greu de al sau dar nu puteam ceda tentatiei de a-l saruta inainte sa marturiseasca si sa ma mai joc putin cu el. Am incercat sa abordez o privire mai serioasa si un ton care sa se potriveasca , intrebandu-l:
-Deci...ce-ai facut? Nu arati prea bine , deci nu incerca sa minti. L-am eliberat si din bratele mele caci voiam sa-l tachinez calumea si sa par suparat , in realitatea nu ma durea nicaieri de perdeaua aia idioata , dar probabil el nu stia asta si tocmai pentru acest fapt trebuia pedepsit.
Sus In jos
Steven

Steven


Mesaje : 7
Data de înscriere : 27/02/2011

Curious mind Empty
MesajSubiect: Re: Curious mind   Curious mind Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 6:04 pm

Ii observa zambetul de pe chip si ridicarea sprancenii si chiar nu mai intelegea de ce incearca, pentru ca oricum nu avea cum sa fuga, oricat ar fi incercat. Deja in momentul apropierii cand simti buzele roscatului ii se inmuiara ochii. Se uita la celalalt cum se indeparta si se speria de privirea serioasa a baiatului.
- "Awleu ce-am incurcat-o!" gandi blondul si in timpul acestuia i se apleca o ureche.
Isi ridica ochii spre el, luandu-si mana si incepand sa se scarpine prin suvitele de par, incercand sa gaseasca ceva, nu ca ar fi avut vreun rost.
Dupa replica si eliberarea din bratele baiatului, privirea i se lasa in jos si ii cazu si cealalta ureche, chiar crezand ca roscatul e super-suparat pe el.
- Cat de rea e pedeaspa pentru zgarierea...? isi trecu in timpul intrebarii privirea catre materialul mov si apoi si-o intoarse spre parchet.
- Unui anumit lucru? Zgarierea cam rea si cam vizibila... isi musca buza in timpul acesta, vrand sa isi ceara scuze, dar nu era prea sigur de cum va reactiona celalalt, asa ca ramase in loc.
Sus In jos
Yukio

Yukio


Mesaje : 11
Data de înscriere : 25/02/2011

Curious mind Empty
MesajSubiect: Re: Curious mind   Curious mind Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 7:45 pm

Probabil tinuse faza si paream al naiba de suparat pentru ca blondului i se lasasera in jos urechile. L-am ascultat atent cu aceeasi expresie pe chip , urmarindu-i privirea spre perdea si apoi incruntandu-ma.
-Pfff...cum naiba ai reusit si asta? Nu credeam ca esti chiar asa neindemanatic , am spus pe un ton exasperat. Stii ca era material de calitate superioara neh? M-am intors apoi putin cu spatele pentru ca imi era destul de greu sa-i spun lucrurile alea , si in gluma abia puteam sa leg cuvintele , iar el era un idiot pentru ca-mi credea minciunile in loc sa creada ca-l iubesc , lucru ce chiar ma supara si m-am hotarat ca nu-i voi permite sa uite asta vreodata asa ca am lasat resentimentele la o parte si mi-am inceput teatrul impecabil.
-Si nu cred ca dispui de prea multi bani momentan , asa ca ce spui sa...am facut o scurta pauza pentru a ma intoarce cu fata spre el si a-i ridica barbia cu degetul aratator , privindu-l sfidator in ochi. Ce spui sa incepi sa platesti de acum? Poti incepe prin a fi un motan ascultator si a-ti folosi trupul , in incheierea propozitie mi-am coborat degetul pe gatul sau apoi tot mai jos. Nu am asteptat raspunsul ci l-am luat in brate si am inaintat spre dormitor , deschizand usa cu piciorul si patrunzand in incapere , aruncandu-l in patul din care ma ridicasem mai devreme. M-am asezat apoi pe scaun , fixindu-l cu privirea.
-De acum incolo nu mai ai voie sa-ti saruti stapanul! Dezbraca-te! i-am replict poruncior.
Sus In jos
Steven

Steven


Mesaje : 7
Data de înscriere : 27/02/2011

Curious mind Empty
MesajSubiect: Re: Curious mind   Curious mind Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 9:42 pm

Isi impreuna mainile cand auzi tonul stapanului si incepu sa si le mangaie intre ele.
- "Au... e mai suparat decat imi imaginam eu!" isi zise baiatul cand observa ca celalalt se intoarse cu spatele si ofta ca si cand ar fi plans.
Nici nu isi imaginase ca va fi asa de rau, intinse mana ca si cand ar fi vrut sa-l intoarca pe celalalt, dar se razgandi repede, tinandu-si-o in loc.
Cand il intreba de bani isi indoi barbia, stiind ca roscatul avea dreptate. Deja se teama de cum ii ridica barbia si ii zari noua privire.
Isi mari ochii la cererea celuilalt si simti cum il furnifica pe alocuri atingerile, pentru ca trupul lui nu adora nimic mai mult decat mainile celuilalt.
- "Unde ma duce?" ii rasuna intruna in cap cand stapanul sau il ridica in brate si se zari in scurt timp stand pe patul celuilalt.
Se ridica in genunchi, cand Yukio se asezase pe scaun, fara a se ridica din pat. Cand isi auzi pedeapsa isi musca buza si isi puse bratele incrucisate la piept, incat mainile sa ii ajunga la umeri.
- "De ce e asa de dur?" ii rasuna alta intrebare in minte si isi aminti de cererea roscatului.
Isi duse mainile pana la marginea hanoracului, prinzandu-l de capat si il ridica in sus, pana ce se descotorosise de el si disparuse prin pat, putandu-si sa-si arate pieptul.
Dupa aceea mainile sale se dusera tremurande catre fermuarul blugilor negrii si ii dadu drumul in jos, iar in momentul in care isi desprinse nasturele, simti cum materialul aluneca de pe el si in cele din urma scapa si de ei, lasandu-i la marginea patului, iar in cele din urma ramase doar in boxeri.
Sus In jos
Yukio

Yukio


Mesaje : 11
Data de înscriere : 25/02/2011

Curious mind Empty
MesajSubiect: Re: Curious mind   Curious mind Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:12 pm

Am dedus din miscarile si expresiile sale ca i se parea ca sunt prea rau pana la urma , dar tot nu-mi spunea nimic , probabil se simtea inca vinovat , am oftat in sinea mea urmarindu-l in continuare cu atentie.
Nu dura mult pana cand imi indeplini cerinta si incepu sa se dezbrace , scapand mai intai de hanorac lasandu-si pieptul la vedere , isi duse mainile tremurande pe slitul pantalonilor , oare il speriasem prea rau? m-am intrebat simtindu-ma cam vinovat dar nu voiam sa renunt inca. Cand m-am trezit eu din ganduri , el era deja in boxeri , o imagine careia ii rezistam cu greu , daca nu m-as fi jucat as fi sarit pe el pana acum.
Am zambit pervers in coltul gurii si i-am facut semn sa se apropie. Cand ajunse langa mine , i-am prins una dintre urechi intre degete masand-o , iar cealalta mana mi-am plimbat-o de-a lungul cozii sale.
-Iti place motanelule? am intrebat pe un ton pervers care prindea si alte tente mai neobijnuite. Mi-am coborat mana prin parul sau ajungand pe obraz pe care l-am frecat usor apoi mi-am strecurat brusc unul din degete printre buzele sale , incepand sa-l misc violent desi la inceput intalnisem opozitia dintilor sai.
Sus In jos
Steven

Steven


Mesaje : 7
Data de înscriere : 27/02/2011

Curious mind Empty
MesajSubiect: Re: Curious mind   Curious mind Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:30 pm

Se uita inspre roscat, asteptandu-i urmatoarea porunca si cand ii facu semne sa vina, nici nu statuse prea mult pe ganduri ca si indeplini cererea.
Ramase uimit cand baiatul incepu sa ii atinga urechea si coada si il facuse pe acesta sa toarca mieros. Chiar ii placea mangaierea.
Cand auzi intrebarea, dadu usor din cap si apoi raspunse:
- Da stapane!
Insa observa cam prea tarziu tonul pervers amestecat cu diferite nuante si incepu sa se intrebe daca nu poate da inapoi ca sa retraga ceea ce tocmai afirma, chiar daca zise un adevar.
Inchise unul din ochi cand mana ajunse la obraz si era cat pe ce sa se scape cu un mieunat.
Cand simti degetul baiatului stia ca durase vreme pana sa il lase pe acesta sa patrunda in caverna, dar in cele din urma o facu, simtind apoi miscarea violenta din gura sa. Dadu sa se dea inapoi, insa se razgandi imediat cand realiza ca daca o face poate da de lucruri si mai rele si chiar nu avea de gand sa o faca, asa ca isi trecu limba peste degetul baiatului si avuse mare grija sa nu il raneasca cu coltii.
Sus In jos
Yukio

Yukio


Mesaje : 11
Data de înscriere : 25/02/2011

Curious mind Empty
MesajSubiect: Re: Curious mind   Curious mind Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:55 pm

Stiam ca-i vor placea acele atingiri , acolo fiind punctele lui sensibile de motan. Ma uimi intr-un fel ca-mi raspunse la intrebare , dar mai mult modul in care o facuse pentru ca fusese atat de sincer.
M-a lasat in cele din urma sa patrund , dar paru sa dea inapoi probabil deranjat de miscarea violenta si totusi se razgandi , trecandu-si limbuta fina peste degetul meu si chiar fiind atent sa nu ma muste. Am incetat apoi miscarea , apasandu-i buzele in final si coborand pe barbie. L-am tras mai aproape , pentri a-mi putea insera genunchiul intre picioarele sale frecandu-l de barbatia sa. Mi-am dus apoi mainile pe pieptul sau , masandu-l in zona sfarcurilor , incepand sa le apas apoi sa trag usor de ele alungindu-le si apoi eliberandu-le brusc.
-Ai idee cine se excita acum?am intrebat avand acelasi zambet in coltul gurii si lasand frecarea dintre piciorul meu si punctul sau sensibil sa devina cat mai lenta si apasata. A devenit tare? am intrebat , caci voiam sa o aud de la el , era dragut sa mai vorbeasca si el murdar din cand in cand , macar sa-mi faca mie pe plac. Vrei sa te ating si altfel? am insistat , pentru ca trebuia sa obtin ceea ce voiam pana la urma , doar uram sa pierd.
Sus In jos
Steven

Steven


Mesaje : 7
Data de înscriere : 27/02/2011

Curious mind Empty
MesajSubiect: Re: Curious mind   Curious mind Icon_minitimeLun Feb 28, 2011 12:19 am

Isi sterse gura cu dosul palmei si se simti tras de catre baiat, pana ce genunchiul sau ajunse intre picioarele sale. In momentul frecarii scoase un usor suspin, dandu-si pentru un minut capul pe spate si apoi aducandu-si-l imediat la loc.
Cand sfarcurile ii fusera tachinate, simti cum dorinta crestea in el si cum se intarata in cateva clipe, facandu-l sa inghita incet.
La intrebarea baiatului era sigur ca stia rasounsul pentru ca trupul lui aratase asta cat de bine putuse.
- Hmm eu? intreba el scapandu-se cu alt suspin pana sa ajunga si intrebarea urmatoare.
- "Oo a devenit foarte tare!" gandi blonul, simtind cum materialul negru ce mai ramase pe el, incepuse sa devina destun de incomfortabil.
- A devenit... destul de pregatita... "ah nici n-ai idee cat de incomod a devenit!" isi puse acesta mainile pe frunte pentru a-si feri bretonul si asculta si cealalta intrebare, ce-l facu sa ii fluture o ureche.
Zambi pentru cateva secunde, fara a se lasa sa se observe si se uita inspre roscat.
- Pai..corpul meu a fost atins suficient de mult in exterior.. sunt sigur ca mai doreste si in interior si...! se opri pentru o clipa pentru a se putea plimba cu mana pe abdomenul baiatului.
Se apropie usor de urechea baiatului zicandu-i cu o inspiratie mai ingreunata.
- Nu ii place sa se joace singur! incheie, in final, strecurandu-si mana sub boxerii baiatului si incepand sa se joace cu sensibilitatea lui, lingandu-si usor buza inferioara. I se lipi pe fata un zambet jucaus in timp ce mana sa continua sa umble pe membrul roscatului.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Curious mind Empty
MesajSubiect: Re: Curious mind   Curious mind Icon_minitime

Sus In jos
 
Curious mind
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lights-at-night :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: