lights-at-night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Feel the coldness , break the silence....

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yukio

Yukio


Mesaje : 11
Data de înscriere : 25/02/2011

Feel the coldness , break the silence.... Empty
MesajSubiect: Feel the coldness , break the silence....   Feel the coldness , break the silence.... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:30 pm

Era aproape miezul noptii , dar cum eu lenevisem si dormisem cam toata ziua din cauza ca fusesem blocat in camera , vremea fiind nefavorabila , acum nu mai aveam deloc stare , am scapat un oftat , dand patura la o parte si ridicandu-ma de pe suprafata patului. Dupa cum obijnuiam sa dorm doar in boxeri , trebuia sa mai pun ceva pe mine , am luat primele haine pe care le-am nimerit fara sa aprind lumina , pentru ca imi deranja ochii si nu-mi placea , deci am sfarsit imbracat cu o pereche de blugi si un tricou. Am deschis incet usa , nedorind sa stric altora visele si m-am strecurat pe hol , incepand sa cobor lent scarile spre bucatarie , mi se facuse chiar si foame , dar imi era lene sa ma complic si cum eram obsedat de ciocolata , am sustras doar una cu crema de caramel din frigider , apoi m-am indreptat spre living. Cand am ajuns , m-am trantit rapid pe suprafata moale a canapelei , asezandu-mi o perna sub spate si desfacand incet ambalajul ciocolatei , fasaitul acela se auzea atat pronuntat , spargand de fiecare data linistea existenta in incapere. Dupa ce am terminat , am bagat-o in gura , ramanand asa un timp , fiind ocupat sa privesc pe fereastra , luna stralucea puternic pe cer si jumatate de incapere era invaluita intr-o lumina slaba , puteam sa observ si fulgii marunti ce erau purtati in toate directiile de catre vant.
Sus In jos
D. Andrea

D. Andrea


Mesaje : 61
Data de înscriere : 26/02/2011

Feel the coldness , break the silence.... Empty
MesajSubiect: Re: Feel the coldness , break the silence....   Feel the coldness , break the silence.... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 8:24 pm

Cobora scarile incet, parca nevrand sa deranjeze acea liniste si isi intinse trupul amortit de somn si se freca la ochi. Intra in sufragerie, fara a baga de seama ca mai era cineva acolo, si se aseza pe un fotoliu, strangandu'si picioarele la piept si isi deschise cartea ce o luase cu ea din camera incepand sa citeasca.
Sus In jos
 
Feel the coldness , break the silence....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Take a break

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lights-at-night :: Camin :: Living-
Mergi direct la: