lights-at-night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Midnight...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Diehard

Diehard


Mesaje : 58
Data de înscriere : 27/02/2011

Midnight... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Midnight...   Midnight... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 10:20 am

-Mereu am vrut să vi cu mine, dar tu nu, ziceai că vrei să stai în casă. De fiecare dată vroiai să stai în casă. Nu vreau libertate, dă-o dracu. îi spuse, încruntându-se uşor.
Sus In jos
D. Andrea

D. Andrea


Mesaje : 61
Data de înscriere : 26/02/2011

Midnight... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Midnight...   Midnight... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 10:22 am

Daa si acum vrei sa te si cred, nu-i asa? intreba si incerca sa-l impinga, dar nu reusi.
Sus In jos
Diehard

Diehard


Mesaje : 58
Data de înscriere : 27/02/2011

Midnight... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Midnight...   Midnight... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 10:30 am

Îşi puse mâinile în jurul ei, abţinându-se să nu facă ceva mai prostesc. O sărută apăsat, limba lui lingându-i buzele.
Sus In jos
D. Andrea

D. Andrea


Mesaje : 61
Data de înscriere : 26/02/2011

Midnight... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Midnight...   Midnight... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 10:34 am

Nu ii raspunse la sarut. Il impinse, si isi smuci capul intr-o parte. Se abtinea sa nu planga si nu intelegea de ce se simtea asa.
Sus In jos
Diehard

Diehard


Mesaje : 58
Data de înscriere : 27/02/2011

Midnight... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Midnight...   Midnight... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 10:35 am

Se dădu un pas în spate, plecându-şi capul când bruneta începu să plângă. Îşi duse mâna la frunte, murmurând câteva înjurături.
Sus In jos
D. Andrea

D. Andrea


Mesaje : 61
Data de înscriere : 26/02/2011

Midnight... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Midnight...   Midnight... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 10:41 am

Se intoarse cu spatel la el, acoperindu-si chipul cu palmele. Se sprijini de tocul usii, respirand intretaiat.
Sus In jos
Diehard

Diehard


Mesaje : 58
Data de înscriere : 27/02/2011

Midnight... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Midnight...   Midnight... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 01, 2011 10:47 am

Oftă, venind în faţa ei, şi îi şterse lacrimile. Uneori nu putea să o înţeleagă.
-Spune sincer, chiar vrei să plec de tot? o întrebă pe un ton serios.
Sus In jos
D. Andrea

D. Andrea


Mesaje : 61
Data de înscriere : 26/02/2011

Midnight... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Midnight...   Midnight... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 02, 2011 8:38 am

Il privi in ochi usor speriata la gandul ca el ar pleca. Clatina din cap in semn negativ si se arunca in bratele lui, ascunzandu-si chipul in tricoul brunetuluil.
Imi pare rau, spuse printre suspine.
Sus In jos
Diehard

Diehard


Mesaje : 58
Data de înscriere : 27/02/2011

Midnight... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Midnight...   Midnight... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 02, 2011 8:30 pm

O privi rapid, apoi oftă. Îşi puse mâna pe capul ei, mângâind-o blând, şi jucându-se din când în când cu urechile ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Midnight... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Midnight...   Midnight... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Midnight...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lights-at-night :: Camin :: Balcon-
Mergi direct la: