lights-at-night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fuck off...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:31 pm

Statea intins pe suprafata moale a patului privind plictisit tavanul.Murea de plictiseala fiind inca somnoros ca nu se trezise de mult.Ofta incet ridicandu-se si merse in baie facand un dus rapid.Iesi din baie doar in blugi stergandu-se pe cap si trantindu-se din nou in pat adormind fara sa vrea.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:42 pm

Se plimba pe coridoare de mai bine de o ora si tot nu-si gasea camera,ori nu era etajul corect,ori trecuse pe langa ea.Defapt nici nu stia bine unde trebuie sa ajunga, i se daduse o foaie pe care erau scrise doua cifre,nu se intelegea nimic,asa ca obosita de atata drum s-a oprit in fata unei usi si a batut de cateva ori,lasand bagajul sa-i cada din mana.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:45 pm

Isi deschise ochii auzind bataile enervat dar se abtinu sa injure,ridicandu-se din pat si fara sa mai ii pese daca avea tricoul pe el sau nu deschise somnoros usa oprindu-se injuraturile in gat.
-Mda...spuse pe un ton neutru.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:50 pm

Hey,scuza-ma! a spus voioasa facand semn cu mana.
...deci..unde eram?Oh..da,ce scrie aici?Ca nu inteleg. intinse foaia catre baiat fara sa-i pese ca era putin cam nesimtita.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:52 pm

Lua foaia privind-o si oftand incet.
-Camera ta e cea din capatul holului penultima.spuse plictisit si intinzandu-i foaia inapoi rezemandu-se de usa privind-o mai atent.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:56 pm

S-a dat cativa pasi in spate privind cat mai avea de mers.
I think you kidding! a zis dandu-si parul pe spate.
Nu stau acolo,ma mananca sobolanii,nici gand,o sa locuiesc aici,daca nu te superi,adica..ce conteaza,fa loc!Poti sa te muti tu acolo,eu nu ma supar.. a zis repede si a pus mana pe geamantan,apoi a pasit in camera baiatului.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:59 pm

-Atunci ma vei avea ca coleg,nnu imi pasa e camera mea si chiar nu ma mut de aici.spuse indiferent dandu-se la o parte oftand plictisit.Inchise usa in urma ei si se indrepta spre dulap,luandu-si un tricou iar apoi se tranti din nou pe pat cu gandul de a adormi din nou.Te descurci tu si singura.spuse pe un ton somsnoros.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:06 am

A lasat bagajul sa-i cada din mana,apoi s-a trantit obosita pe canapea.
Uf...ce ma dor picioarele.. a zis facandu-se mai comoda.
Dormi?Nu,nu,nu,stai treaz!Ai musafiri,in plus nici nu stiu cum te cheama.. a zis ganditoare si a luat o perna apoi a aruncat-o in baiat.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:13 am

Se ridica enervat privind-o si abtinandu-se sa nu ii spuna ceva.I se oprea orice injuratura in gat.
-Ky asa ma cheama si din cate observ imi esti colega de camera nu musafir daca nu vrei sa te muti in camera ta.spuse oftand si continaund sa o priveasca,
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:19 am

Ridica o spranceana,stia ca-l enervase,dar nu avea de gand sa se opreasca aici.
Ah..da,colega..am si uitat,dar sa facem regulile,cand sunt in baie nu intri,patul e al meu,tu dormi pe unde vrei,oh si da...imi poti face masaj? spuse prefacandu-se o persoana importanta.Nu se comporta asa,din contra ii venea sa rada de ce putea sa-i debiteze mintea.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:22 am

-Nu nici nu ma gandesc.In primul rand patul il impartim ca nu dorm pe jos,in al doilea rand in baie nu esti singura care ai nevoie si daca nu iesi cand vreau intru peste tine si chiar nu imi pasa si nu in ultimul rand nu fac masaje.Vrei masaj dute la salon si scuteste-ma pe mine.spuse deja enervat si trantindu-se din nou in pat punandu-si perna in cap.Nu prea isi iesea din fire,dar nu suporta sa primeasca comenzi.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:32 am

Uuuum..imi convine.. a dat din umeri.
S-a suparat iepurasul lu' mama?Vrei sa-ti faca mamica papica,ai grija puiutule sa nu te ranesti! a zis luand o atitudine mai copilaroasa,apoi bufni in ras.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:35 am

Trase adanc aer in piept si isi lua pachetul de tigari mergand la fereastra.O deschise larg dandu-si tricoul jos murind de cald si aprinzandu-si o tigara stand rezemat cu spatele de perete.Dadea incet fumul afara incercand sa se calmeze.Nici macar nu stia de ce se tot certa cu ea,nu avea un lucru mai bun de facut?ofta incet privind-o indiferent de aceasta data.
-Fa-mi o favoare si scuteste-ma cu aerele astea de persoana importanta ca te ajut eu sa scapi de ele daca vrei.spuse rece continaund sa o fixeze cu privirea.
Stia ca se purta ca un nesimtit de aceasta data,dar chiar il enervase.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:41 am

Uhm... a zis si a intins mana spre geamantan,a scos un carnet si un pix apoi a notat numele baiatului.
Ai rezistat ceva,deobicei baietii se enerveaza mai repede,cam cat ai rezistat? intreba privind ceasul si notand pe foaie.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:43 am

-Tu iti bati joc de mine?Pe langa faptul ca te las sa stai aici ca dracu stie ce e cu camera ta mai si incerci sa ma enervezi intentionat?Habar nu ai cu cine te-ai pus.murmura stingandu-si tigara si dand ultimul fumul afara incepand sa se aproape de ea.O prinse de una dintre maini privind-o in ochi.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:52 am

Nu-mi place,e rooozz,prea roz,urasc rozul,nu sunt pitipoanca manelista.. s-a bosumflat copilaresc.A ridicat o spranceana incepand sa rada cand l-a vazut pe baiat.
Crezi ca ma impresionezi cu ceva?Gresit..nu ma tem de tine,deci te rog sa-mi dai drumul. a zambit calm
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:55 am

Ofta incet dandu-i drumul la mana si privind-o urat.Incerca sa se abtina sa nu faca vreo prostie,ca pana la urma nu merita sa incerce sa faca ceva daca chiar nu avea de ce.
-Mda bine cum zici tu,doar laso mai moale cu fitele si nu am nimic cu tine.spuse indiferent.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:57 am

Auch! a spus masandu-si incheietura.
Mda...blah,blah,blah...cum zici tu,deeeci Ky,nu asa ziceai ca te cheama? intreba si se ridica de pe canapea.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:13 pm

-Mda asa ma cheama.spuse oftand si luandu-si alta tigara aprinzand-o.Se rezema cu capu de perete,dand incet fumul afara plictisit.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:28 pm

Si-a dus mana la gura si a inceput sa tuseasca.
Scuza-ma putin... a zambit chinuit si a iesit repede din camera,tinandu-si mana la gura.A inspirat aer adanc in piept,apoi s-a intors in camera tinandu-si ambele maini la gura.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:29 pm

Isi arunca tigara vazand ca o deranja fumul.Nu era el chiar atat de nesimtit tot timpul.
-Puteai sa spui ca te deranjeaza fumul.murmura privind pe geam plictisit.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:41 pm

Ah...nu,nu este nimic,poti sa fumezi,sunt doar putin alergica la fumul de tigara,dar nu e nimic,esti liber,in plus sunt in camera ta! zambi stramb si se aseza in stil turcesc pe canapea.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 12:48 pm

-NU lasa.spuse pana la urma dand din umeri.Daca chiar vrea sa fumeze putea iesi si pe balcon ca nu il deranja.O fixa cu privirea oftand incet.Te servesc cu ceva?intreba incercand sa se revanseze pentru cum se purtase mai devreme.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 1:11 pm

Nu merci,cred ca am facut chiar prea mult deranj,so...o sa ma duc la mine in camera,merci de ospitalitate... se ridica de pe canapea si facu o scurta plecaciune in fata baiatului,inchise geamantanul si il ridica de jos.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 1:17 pm

-Stai calma,dupa ce mai trezit macar nu ma lasa singur.spuse oftand incet si indreptandu-se spre locul unde se afla ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fuck off... Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... Icon_minitime

Sus In jos
 
Fuck off...
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lights-at-night :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: