lights-at-night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fuck off...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 10:22 am

-Stai tu calma ca nu am violat pe nimeni si in plus fac ce vreau pana la urma.Spuse dand din umeri si privind-o.
Isi puse mainile sub cap continaund sa o priveasca.
-21.spuse scuct.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 10:42 am

Defapt...nu poti sa faci tot ce vrei,esti liber,dar asta nu insemna ca esti stapan a zis privindu-l.
Uff...esti cu 3 ani mai mare cu mine! zise ganditoare,apoi isi puse involuntar mainile la gura.
...adica cu 4 ani,da 4 zambi larg
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 10:55 am

O privi suspicios dandu-si seama ca o mintise si se dadu singura de gol.
-Deci ai defapt 18 ani?intreba privind-o atent.
Trebuia sa o faca cumva sa ii spuna adevarul cati ani avea.Isi mentinu privirea asupra ei asteptand.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:01 am

A dat din maini in semn negativ si s-a dat jos de pe el.
Nuuu,ce te face sa crezi asta?Nu sunt buna la matematica! a strambat din nas,incercand sa gaseasca o scuza pe care s-o creada baiatul.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:13 am

Se ridica prinzand-o de mana si fortand-o sa il priveasca.
-Priveste-ma in ochi si zimi ca nu ai 18 ani si te cred.spuse privind-o in ochi vorbind foarte serios.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:23 am

Auch!Da-mi drumul,doareee.. incepu sa se planga tragandu-si mana spre ea.
Nu sunt obligata sa-ti zic tie cati ani am! zise serioasa,dandu-si ochii peste cap.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:31 am

-Bine.spuse indiferent dandu-i drumul la mana.Isi dadu ochii peste cap mergand spre bucatarie si luandu-si un pahar cu wiski cu doua cuburi.
Nici nu stia de ce tot incerca sa fie ce nu este.Ofta punand paharul pe noptiera si aruncandu-se in pat plictisit.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:41 am

L-a urmat cu privirea si a oftat scurt.
Bine,bine,am 18!Care e faza? intreba bosumflata.Se propti in maini deasupra lui.
Smile or die! zise incepand sa se strambe la baiat,ca sa-l faca sa rada.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 11:48 am

-Puteai sa nu ma minti,ce crezi ca daca stiam de la inceput ca ai 18 ani iti faceam ceva?Daca era pana acolo iti faceam multe de ceva vreme fara sa imi pese varsta,dar pot sa fiu si altcumva daca vreau.spuse privind-o uimit ca se puse peste el.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:00 pm

Esti cute!Mai ales cand vorbesti fara oprire! zambi copilaresc fara sa asculte ceva din ce spuse baiatul.
Tu ai mereu ochii galbeni? intreba lasandu-se in fata,apropiindu-si tot mai mult chipul de al sau,privindu-l in ochi cu o privire copilareasca si nestiutoare.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:04 pm

-Da.spuse dandu-si ochii peste cap si oftand.
Nu o intelegea.Nu putea sa stea si ea cuminte fara sa nu il provoace?deobicei raspundea la provocari dar nu vrea sa ii faca ceva desi gasea destule motive dar asta nu conta pe moment.
-Te plictisesti?intreba curios fara nici o expresie pe chip.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:14 pm

Si-a ridicat privirea ducandu-si un deget pe buza inferioara.
Uhm..nu,nu cred,adica da intr-un fel,dar de ce?Anyway nu conteaza,sa revenim,asa te-ai nascut sau ai puteri supranaturale? intreba privindu-l nestiutoare referindu-se la ochii lui.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:17 pm

-Asa mam nascut dar de ce tot pui atatea intrebari?spuse oftand plictisit si ridicandu-se dar avand grija sa nu o dea jos de pe el.Isi lua paharul in mana luand cateva guri si punand paharul la loc apoi.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:26 pm

A dat din umeri fiind atenta la miscarile lui.
Nu stiu,sunt doar curioasa,n-am voie sau ce?In plus ma plictisesc si trebuie sa sec pe cineva la cap!E vina ta ca mi-a aparut usa camerei tale in fata.. a dat inocent din umeri
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:28 pm

-Da sigur.spuse dand din umeri si tinandu-si mana pe talia ei ca mai avea obiceiul sa se intinda si nu prea avea chef sa o dea jos de pe el in acel moment.
-Data viitoare nu o sa mai deschid usa la toata lumea.spuse dandu-si ochii peste cap.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:38 pm

Hai mai!Macar nu te-ai plictisit,cred.Defapt s-ar putea sa te fi plictisit de mult de mine,dar nu mai conteaza,deci hai ce facem? intreba mutandu-si privirea pe tavan cu mainile pieptul baiatului.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:41 pm

-Habar nu am,ce ai vrea sa facem?intreba tinandu-si in continuare mainile pe talia ei abtinandu-se sa mai comenteze ceva.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:52 pm

A dat din umeri privind ganditoare tavanul.
Nu stiu,m-am plictisit! zise si isi puse mainile peste ale baiatului,apoi i le dadu la o parte si se ridica de pe el.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 8:22 pm

-Pai atunci da idei ce sa facem.spuse dandu-si ochii peste cap si privind-o usor plictisit.Nu prea avea chef de nimic dar prefera sa taca.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 8:38 pm

Je ne sais pas! zise in limba sa natala cu un accent frantuzesc foarte clar.
Vous donner des idées! zise hotarata privindu-l bosumflata.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 8:46 pm

-Pe romana te rog.spuse privind-o si aproape ca se inneca cu bautura cand o auzise vorbim franceza atat de fluent/
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 8:58 pm

Isi duse privirea spre el.
-Certainement monsieur! facu o plecaciune si-si duse mana la gura chicotind la reactia baiatului.
-Hai zi ce facem? intreba,fara a-i traduca baiatului ce zisese mai devreme.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 9:08 pm

-Habar nu am.tu esti musafiru tu spui ce facem.spuse dand din umeri si ridicandu-se de pe pat plictisit intinzandu-si corpul.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 9:19 pm

Eu sunt obosita,si stiu ca te-am sculat din somn.. stramba din nas.
Envie de dormir? intreba si se arunca in pat.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 9:23 pm

-De ce nu.spuse dand din umeri si intinzandu-se din nou plictisit inchizandu-si ochii,incercand sa adoarma.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fuck off... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Fuck off...
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lights-at-night :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: