lights-at-night
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg anime
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fuck off...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 1:26 pm

A lasat bagajul sa-i cada din mana si s-a intors pe varful picioarelor spre baiat.
Te-am trezit?Um...gomen,gomen! a zis facand cateva plecaciuni.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 1:47 pm

-Nui nimic,doar nu ma lasa acum singur.spuse schitand un zambet si privind-o.E in ordine sincer,oricum am dormit prea mult.continua dand din umeri usor plictisit si se aseza pe canapea facandu-i semn sa se aseze.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 1:53 pm

La indemnul baiatului se aseza in stil turcesc langa el zambindu-i cald.
Am o intrebare! zise stand pe ganduri,intr-un mod copilaresc.
De ce oftezi din 5 in 5 secunde? intreba avand o privire inocenta si nestiutoare de copil mic.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 2:01 pm

-Aaaa,asta este un fel de tic nervos.spuse dand din umeri si privind aiurea apoi intorcandu-si privirea spre ea.Asa mam obisnuit sa oftez din 5 in 5 secunde.continua oftand din nou,iar apoi dandu-si ochii peste cap.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 2:30 pm

L-a ascultat cu atentie dand usor din coada.
Uhm...deci..e vina mea ca te-am enervat,nu?! intreba si lasa urechile in jos si coada,prefacandu-se trista.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 2:45 pm

-Neee.spuse dand din umeri.Se mai intampla dar deobicei imi ies foarte greu din sarite.continua privind-o si schitand un zambet.Cum te numesti?ca nu mi-ai zis?intreba curios.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 3:09 pm

Ah,da,gomen,am uitat...aaaa...eu sunt Crystal,incantata! zise zambind in timp ce dadea din coada.A intins mana spre baiat,nu era ea baietoasa,dar asa se facea din cate invatase.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 10:49 pm

O prinse de mana schitand un zambet si retragandu-si apoi mana.
-De asemenea...si nu iti mai cere scuze din orice.spuse dandu-si ochii peste cap continaund sa o priveasca,
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 11:11 pm

Tu meleu te polti asa? intreba pe un ton copilaresc si se aseza pe baiat cu picioarele de o parte si de cealalta a sa,in timp ce dadea copilaresc din coada.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 11:20 pm

O privi usor uimita dar ceva il facu sa zambeasca.Isi puse incet mana pe talia fetei privind-o.
-Dar cum mam purtat?intreba curios si schitand un zambet.
Nu era de bine...la ce ganduri avea el acum.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 11:32 pm

Si-a dus un deget pe buza inferioara,ganditoare.
Pai...nu stiu,nu pari vesel deloc,parca zici ca ti-a murit pisica! zise bosumflata si ii ciufuli parul.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 11:47 pm

-Dar ce ai vrea sa fac sa fiu vesel?intreba tragand-o incet mai aproape de el.Nu nimerise bine ca se puse in bratele lui dar el progfita ca deobicei.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 11:56 pm

Dap! zambi larg.
Si-a pus mainile pe pieptul sau zambind usor chinuit cand s-a simtit mai aproape de baiat.
Stii?!Cred ca ma duc in camera mea,am multe de aranjat si..n-am timp de discutii... zise repede,putin agitata.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:08 am

Isi lua minile de pe ea vazand ca era agitata.
-Stii ca nu ai facut bine ca te-ai pus in bratele mele nu?ii spuse privind-o in ochi.Fara suparare dar nu ma face sa ma gandesc la ceva bine.continua tinandu-si mainile pe canapea.
-Uhh daca vrei sa ramai poti pentru ca sincer nu am de gand sa iti fac nimic.spuse zambind sincer de aceasta data/
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:19 am

Gomen,dar...um...eu fac asta din simpla joaca,sa nu crezi ca..
ma dau la tine sau ceva de genu,eu n-am nici creier in cap,daca mi-ar spune cineva ca gasesc lumea dulciurilor intr-o fantana,m-as arunca!
zise razand si nu se clinti din loc.
Okei,atunci o sa stau aici,e comod dadu simplu din umeri.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:23 am

-Ba da ai minte,crede-ma daca nu ai avea se intamplau multe deja.Stai si mersi ca ma faci confortabil ma flatezi.spuse razand incet si intinzandu-se lasand-o sa stea in bratele lui.Nu mai avea treaba se obisnuise si se controla.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:33 am

Da? intreba ducandu-si un deget pe buza inferioara,privindu-l inocent.
Chiar esti confortabil,te-ai gandit vreodata sa te faci pat? intreba dand din coada.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:35 am

-Sincer...?nu.spuse ganditor incepand sa rada.Dar pentru tine mas face pat oricand.spuse dand din umeri si privind tavanul ganditor.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:40 am

A inceput sa rada,privindu-l.
Merci!Vad ca nu esti asa artagos precum pari. a zis prinzandu-l de nas cu doua degete.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:45 am

O prinse de incheietura luandu-i mana de pe nasul lui.
-Nu iti forta norocul.spuse razand incet.Crede-ma pot sa imi schimb personalitatea foarte foarte repede.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:51 am

Si eu sunt schimbatoare ca vremea,dar depinde cum ma simt! zambi larg.
De ce sa nu-mi fortez norocul ma violezi sau ce? intreba chicotind.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 12:53 am

-Nu ma fa sa decurg pana acolo si in plus nici macar nu ma cunosti...dar cati ani ai?intreba curios desi nu prea ii statea in fire sa incalce unele limite mai ales daca era minora.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 1:00 am

Mda..sigur tu Don Juan,asa faceti toti! isi dadu ochii peste cap.
Opt... se opri brusc stand putin pe ganduri,zambind din coltul gurii.
Saptispe.. zambi larg,mintind.Nu prea ii statea in fire sa minta,mai ales ca daca mintea avea cosmaruri,dar n-avea ce face.
Sus In jos
Kai

Kai


Mesaje : 46
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 1:04 am

-Sigur?intreba suspicios.Daca esti minora ai scapat nu ma ating de minore fara acordul lor.spuse oftand incet.Nu prea credea lucrul acesta dar fie se lasa pe mana ei,in fond nici nu prea avea de unde sa afle daca il mintea sau nu.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 43
Data de înscriere : 25/02/2011

Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 27, 2011 1:10 am

Sigur! zise dand afirmativ din cap.
Yupiii!Asa mai merge,merci,dar sa stii ca nu e frumos din partea ta sa te iei de fete sau sa intreti relatii sexuala fara acordul lor! zise zmabind inocent,tinandu-si o mana pe buza inferioara.
Tu cati ani ai? intreba curioasa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fuck off... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fuck off...   Fuck off... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Fuck off...
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
lights-at-night :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: